Chat with us, powered by LiveChat

IMPORT z nami jest banalnie prosty - skorzystaj z naszego doświadczenia

Decydując się na usługi IMPORTZUSA.PL wybierają Państwo ludzi odpowiedzialnych, kompetentnych, kreatywnych i zawsze gotowych do pomocy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu udało się nam maksymalnie uprościć procedurę importu pojazdu z USA. To tylko kilka kroków:

określenie wymagań

W pierwszym etapie Klient określa swoje wymagania co do poszukiwanego pojazdu (marka, model, rocznik, wyposażenie, stan itp.)

poszukiwania

Kierując się wymaganiami wyszukujemy najciekawsze oferty z rynku amerykańskiego, jednocześnie wspieramy Klienta w jego indywidualnych poszukiwaniach. Interesujące oferty na bieżąco przesyłamy pocztą e-mail.

Umowa i zakup

Klient dokonuje wyboru najbardziej odpowiadających mu ofert, po czym dla każdego egzemplarza ustalana jest maksymalna kwota licytacji lub zakupu pojazdu u dealera. Następnie Klient otrzymuje “Umowę zlecenia sprowadzenia pojazdu”, która powinna zostać podpisana najpóźniej na 2 godziny przed przystąpieniem do licytacji. Wraz z podpisaniem umowy należy uiścić depozyt gwarancyjny. Po pozytywnym zakończeniu licytacji lub po zaliczkowaniu samochodu u dealera, w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od daty zakupu, należy dokonać płatności za pojazd wraz z kosztami transportu na terenie USA oraz ceną transportu morskiego do wybranego portu.

transport

Po otrzymaniu przez sprzedającego płatności, pojazd trafia do naszej bazy w New Jersey lub innego portu, w zależności od lokalizacji zakupu. Następnie transportowany jest drogą morską do wybranego przez Klienta portu odbioru (Bremenhaven, Gdynia, Rotterdam).

cło i akcyza

Po rozładunku pojazd poddany jest procedurze celnej. Po uiszczeniu wszelkich należnych opłat (cło, rozładunek, koszt obsługi agencji celnej) zostaje przewieziony pod wskazany przez Klienta adres lub do naszego serwisu. Ostatnim krokiem jest opłacenie akcyzy, którą Klient wpłaca samodzielnie w Urzędzie Celnym pod który podlega (nie dotyczy to Klientów z innych krajów UE).
Na każdym etapie służymy naszym Klientom fachową pomocą. Oferujemy także doradztwo w zakresie tłumaczenia dokumentów oraz rejestracji pojazdu. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących procedury zakupu pojazdu w USA lub Kanady skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do stałej współpracy komisy samochodowe, serwisy napraw powypadkowych oraz pasjonatów motoryzacji, którzy chcą stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu.
Do pobrania: regulamin

OBECNIE W OFERCIE SPRZEDAŻY POSIADAMY

zobacz więcej ofert

nasze ogłoszenia